O mnie i o blogu

Młoda, ambitna i zmotywowana - tak mówią o mnie znajomi. Aktywność fizyczna była bliska mojemu sercu od zawsze. Jako uczennica szkoły podstawowej trenowałam taniec nowoczesny, towarzyski oraz pływanie. Killka latpóźniej nawiązałam "przelotny romans" z piłką ręczną i siatkową. Obecnie trenuję w klubie fitness oraz biegam.
Poza zdrowym stylem życia, pasjonuję się również fotografią, kuchnią, literaturą oraz muzyką.

Źródło: Weheartit.com
16 stycznia 2013 roku podjęłam 3-miesięczne wyzwanie Ewy Chodakowskiej i od tej pory nie wyobrażam sobie dnia bez aktywności fizycznej. O efektach możecie przeczytać na blogu, gdyż właśnie w tym celu go założyłam - pragnę dołączyćdo grona motywujących i dodających otuchy walczącym o nową, lepszą wersję siebie.

Artykuły publikowane na blogu są mojego autorstwa. Opieram je wiedzy zdobytej z książek, prasy oraz serwisów Internetowych. Zaznaczam, że nie jestem profesjonalistką. Wszelkie aspekty związane z dietą lub ćwiczeniami fizycznymi należy skonsultować z lekarzem. Zdrowie jest najważniejsze!

Zgodnie z ustawą zdn. 22.03.2012 informuję, iż blog używa plików cookies w celach statystycznych i reklamowych. Zmiana ustawień przeglądarki może zapobiec zapisywaniu plików cookies na Twoim komputerze. 


Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83), jakiekolwiek korzystanie z treści tego bloga lub zdjęć, które są na nim zamieszczone, bez wiedzy właściciela, jest zabronione. Jeśli chcesz wykorzystać moje zdjęcie, tekst lub jego fragment, skontaktuj się ze mną: madamemagnifica@hotmail.com